Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí v kategorii pozemky nebo pozemky pro bydlení" odpovídá 6 nabídek.

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Prodej pozemku pro bydlení, 241 m², Zdiby.

Prodej pozemku pro bydlení, 241 m², Zdiby.

Nabízíme k prodeji pozemek tvaru obdélník 6m (široký) x 40 m (dlouhý), 241 m², který se nachází na hranici Prahy, v obci Zdiby. Na pozemku momentálně nelze stavět, ale jenom umístit obytný vůz a nebo jinou dočasnou konstrukce, bez základové desky. Výhledově, v příštím roce, je zde potenciál,..

Lokalita: Zdibská 257, Zdiby779 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení, 156 m², Struhařov - Střížkov

Prodej pozemku pro bydlení, 156 m², Struhařov - Střížkov

Nabízíme Vám ke koupi stavební pozemek 156 m², v obci Struhařov - Střížkov u Bořeňovic. V územním plánu, pozemek je veden jako: "BV-S" - plochy bydlení v rodinných domech - venkovské. Vzhledem ke své výměře, se jedná o optimální parcelu, pro stavbu malého rodinného domku, se zastavitelnosti 40%..

Lokalita: Struhařov - Střížkov629 000 Kč

Prodej pozemku pro bydleni, 169 m², v obci Suchodol

Prodej pozemku pro bydleni, 169 m², v obci Suchodol

Nabízíme ke koupi, pozemek o výměře 169 m², v centru obce Suchodol (okres Příbram). Jedná se o stavební pozemek, který je v územním plánu obce, veden jako: «SV» plochy smíšené obytné venkovské . Vzhledem ke své výměře, se jedná o optimální parcelu, pro stavbu malého rodinného domku..

Lokalita: Suchodol598 000 Kč

Prodej pozemku 493 m², se stavbou 69 m², v obci Petrohrad (okres Louny)

Prodej pozemku 493 m², se stavbou 69 m², v obci Petrohrad (okres Louny)

Nabízíme k prodeji pozemek, o výměře 493 m², se stavbou 69 m², vedenou jako «zemědělská stavba», bez č.p. a č.e., v obci Petrohrad (okres Louny). Petrohrad je klidnou obcí, nabízející poměrně širokou občanskou vybavenost: ZŠ a MŠ, pošta, potraviny, hospoda, restaurace atd. Obec, určitě osloví..

Lokalita: Petrohrad998 000 Kč

Prodej pozemku pro bydlení, 403 m², ve městě Kryry.

Prodej pozemku pro bydlení, 403 m², ve městě Kryry.

Nabízíme k prodeji pozemek, o výměře 403 m², přímo v centru města Kryry, (okres Louny). Jedná se o pozemek, vedený jako «zahrada», který je v územním plánu města, veden jako «plocha individuální rekreace - zahrádkářské osady». Vzhledem ke své výměře, se jedná o optimální parcelu pro stavbu..

Lokalita: Hluboká cesta, Kryry536 000 Kč

Prodej, Pozemky pro bydlení,  357 m² - Kaliště

Prodej, Pozemky pro bydlení, 357 m² - Kaliště

Nabízíme k prodeji spoluvlastnický podíl ve výši ideální 1/4 na pozemku z celkové výměry 1.428 m². Rovinatý pozemek se nachází v obci Kaliště u Ondřejova. Na pozemku se nachází stavba rodinného domu určená k demolici a stodola. Pozemek je určen k zástavbě. V současné době je pozemek..

Lokalita: Kaliště550 000 Kč