Tipař - Doporučovatel

Kdo je Tipař?

Jedná se o člověka, který nechce podnikat v oboru realit, ale má kontakty na majitele nemovitostí, kteří chtějí bezpečně prodat či pronajmout nemovitosti nebo na kupující, kteří potřebují pomoci zajistit financování nemovitosti. Tyto kontakty předává za úplatu naší společnosti.

Proč předat kontakt majitele nemovitosti právě House ViP, s.r.o.?

Prodej či pronájem nemovitosti je časově náročný proces. Je důležité zajistit celý proces, aby byl bezpečný pro všechny strany a důkladně prověřit zájemce o nemovitost. A proč doporučit nás, a ne větší RK? V naší společnosti pracujeme všichni jako jeden tým. Jsme malá rodinná firma, kde je profesionální přístup ke klientovi na prvním místě. Majitel společnosti osobně dohlíží na každý obchodní případ, aby byl vše proběhlo v pořádku a bezpečně. Oproti velkým realitním kancelářím je pro nás každý klient důležitý. Našim cílem je, aby nás klienti doporučovali dále a s radostí se vraceli. I přes to, že jsme malá realitní kancelář, tak klientům poskytneme veškeré služby jako velké realitní kanceláře včetně osobního přístupu ke každému klientovi.

Proč předat kontakt zájemce o úvěr právě House ViP, s.r.o.?

Naši finanční poradci mají letitou praxi v oboru úvěrů a pojištění. V průběhu let si vytvořili vazby na téměř všechny banky a pojišťovny na českém trhu, kdy dokážou klientům srovnat nabídky s individuálním přístupem. Jedná se o službu, která je pro klienty zcela ZDARMA.

Co nabízíme?

Co požadujeme?

Jak se stát tipařem?

Zašlete na email [email protected] žádost o to být naším tipařem a my si s Vámi sjednáme osobní schůzku, kde probereme podrobnosti o spolupráci.

Zpět