Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídá 5 nabídek.

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem, Byty 4+1/ L, 95m² s lodžií - Praha 5 Jinonice

Pronájem, Byty 4+1/ L, 95m² s lodžií - Praha 5 Jinonice

Nabízíme zprostředkování pronájmu bytu 4+1, cca 95 m2 s lodžií, v Praze 5 Jinonicích. Byt ve třetím poschodí, sice bez výtahu a sklepního prostoru, ale přesto poskytující rozumné bydlení za rozumnou cenu. Jedná se o klidnou lokalitu s dostatečnou občanskou vybaveností, tzn. MŠ, ZŠ, VŠ, pošta,..

Lokalita: K rovinám, Praha - Jinonice24 260 Kč za měsíc

Pronájem kanceláře, 65 m², Praha - Smíchov

Pronájem kanceláře, 65 m², Praha - Smíchov

Nabízíme k pronájmu moderní kancelářské prostory ve 2. patře pětipodlažní budovy s výtahem, které jsou ideální pro Vaši firmu. Kancelář má dvě místnosti, které budou rozděleny sádrokartonovou příčkou, a celkovou plochu 65 m². Tato kancelář nabízí nádherný výhled na Klášter svatého Gabriela a Sacré..

Lokalita: Holečkova, Praha - Smíchov16 052 Kč za měsíc

Pronájem kanceláře, 80 m² - Praha - Nové Město

Pronájem kanceláře, 80 m² - Praha - Nové Město

Moderní kanceláře k pronájmu v atraktivní lokalitě Spálená v centru Prahy - Nové Město. Prostory jsou světlé s velkými okny a jsou zcela oddělené od ostatních prostort domů a tím zaručují absolutní klid a soukromí. Prostory o velikosti 80 m², které se nachází ve druhém nadzemním podlaží,..

Lokalita: Spálená, Praha - Nové Město28 000 Kč za měsíc

Nabídka - pronájem obchodních jednotek

Nabídka - pronájem obchodních jednotek

Jedná se o atraktivní, prestižní místo pro Vaše podnikání. Nabízíme Vám k pronájmu obch. jednotky k prezentaci a prodeji Vašeho zboží a to přímo na Starém Městě, v Pánské pasáži, na Praze 1, Aktuálně bude, cca od června t.r., volná obchodní Jednotka o velikosti cca 36 m2. Disponuje velkou,..

Lokalita: Na příkopě, Praha - Staré Město800 Kč za m²/měsíc

Pronájem chata, 114 m² - Kaliště

Pronájem chata, 114 m² - Kaliště

Nabízíme Vám útulnou chatu k pronájmu v malebné lokalitě Kaliště. Tato cihlová chata o ploše 114 m² s pozemkem o rozloze 385 m² je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v přírodě. Ubytování je kompletně zařízené a nabízí veškerý komfort pro pohodlný pobyt. K dispozici je balkón s výhledem do..

Lokalita: Kaliště 42613 000 Kč za měsíc