Aktuální nabídka nemovitostí

Vašemu zadání "nabídka nemovitostí k pronájmu" odpovídá 5 nabídek.

Změnit parametry vyhledávání

Typ nabídky

Kategorie nemovitosti

Byty

Domy

Pozemky

Komerční

Ostatní

Lokalita - okres

Další vlastnosti

Pronájem kanceláře, 80 m² - Praha - Nové Město

Pronájem kanceláře, 80 m² - Praha - Nové Město

Moderní kanceláře k pronájmu v atraktivní lokalitě Spálená v centru Prahy - Nové Město. Prostory jsou světlé s velkými okny a jsou zcela oddělené od ostatních prostort domů a tím zaručují absolutní klid a soukromí. Prostory o velikosti 80 m², které se nachází ve druhém nadzemním podlaží,..

Lokalita: Spálená, Praha - Nové Město28 000 Kč za měsíc

Pronájem kanceláře v centru města 28,1 m2

Pronájem kanceláře v centru města 28,1 m2

Pronájem prostorné kanceláře 28,1 m2, ve 3. patře historické budovy "Palác Merku" v centru města. Kdo rád pracuje a potřebuje výhled, který ho dokáže uvolnit a uklidnit jeho myšlenky, je tahle kancelář ta pravá. Pracovat a nabíjet se energií je ta správná volba k úspěchu. Jedná se o jednu..

Lokalita: Revoluční, Praha - Staré Město11 436 Kč za měsíc

Nabídka - pronájem obchodních jednotek

Nabídka - pronájem obchodních jednotek

Jedná se o atraktivní, prestižní místo pro Vaše podnikání. Nabízíme Vám k pronájmu obch. jednotky k prezentaci a prodeji Vašeho zboží a to přímo na Starém Městě, v Pánské pasáži, na Praze 1, Aktuálně jsou volné obchodními Jednotkami o velikostech cca 16, 26, 31 m2. Každá jednotka disponuje..

Lokalita: Na příkopě, Praha - Staré Město800 Kč za m²/měsíc

Pronájem chata, 114 m² - Kaliště

Pronájem chata, 114 m² - Kaliště

Nabízíme Vám útulnou chatu k pronájmu v malebné lokalitě Kaliště. Tato cihlová chata o ploše 114 m² s pozemkem o rozloze 385 m² je ideálním místem pro relaxaci a odpočinek v přírodě. Ubytování je kompletně zařízené a nabízí veškerý komfort pro pohodlný pobyt. K dispozici je balkón s výhledem do..

Lokalita: Kaliště 42613 000 Kč za měsíc

Pronájem bytu 1+kk, 50 m², Praha -  Jinonice

Pronájem bytu 1+kk, 50 m², Praha - Jinonice

Moderní nadstandardní byt 1+kk k dlouhodobému pronájmu! Nachází se v klidné části starých Jinonic, jen kousek od nové rezidence Waltrovka. Byt o výměře 50 m² s balkónem 6 m² nabízí veškerý komfort moderního bydlení. Situovaný ve 4. nadzemním podlaží s výtahem, má ideální polohu - 2 minuty od..

Lokalita: U kříže, Praha - Jinonice20 900 Kč za měsíc